Badylek powstał dawno temu - chciałam zgromadzić zdjęcia wszystkich roślin z naszego ogrodu. Niestety, moje zdjęcia nie są tak dobre jak Wasze. Naprawdę dobrze Wam to wychodzi. W tej sytuacji nie pozostaje mi nic innego, jak tylko zebrać Wasze zdjęcia i dzielić się nimi.

Kwiaty w średniowiecznych manuskryptach


Średniowieczne manuskrypty często wykorzystywały motywy roślinne. Powyżej iluminacja rękopisu z 1486 roku.
Floral decorative page from a Medieval Manuscript 1486 (Waldburg-Gebetbuch, WLB Stuttgart, Cod. brev. 12, fol. 61r).
http://nbn-resolving.de/urn:nbn:de:bsz:24-digibib-bsz3499422857
Wikimedia.

Bajkowe ogrody w Twoim domu kalendarz 13 planszowy


Model kalendarza o nazwie: "Ogrody 2016"
12 miesięcy to 12 wspaniałych zdjęć przepięknych, wymuskanych ogrodów. Różne pory roku, różne pory dnia, wiele znanych i nieznanych roślin. Ogrody angielskie, francuskie, japońskie, dowolne.

Kalendarz 50 x 33 można zawiesić na ścianie.
Kalendarium trójjęzyczne.
Więcej: Kalendarz "Ogrody 2016"

Notes Geepap - motyw kwiatowy


Brulion w charakterystycznych, nietuzinkowych wzorach. Notes w twardej i satynowanej oprawie posiada 144 kartki w linie. Każdy model ma inną wyklejkę, powiązaną ze wzorem okładki. Wiele odmian okładek do wyboru. Idealny dla studentów lub jako oryginalny prezent.
Jeśli chcą Państwo mieć atrakcyjny notes prosimy o kontakt: Euroart Tychy

A jeśli nie Alpy, to może Szwecja, albo Norwegia?

A jeśli nie Alpy, to może inny własny motyw. Może Szwecja, albo Norwegia? Poniżej jedno z reporterskich zdjęć Rolanda Kostrzewy. Jeśli chcą Państwo mieć własny kalendarz autorski prosimy o wysłanie do nas zapytania ofertowego z podaniem specyfikacji kalendarzy na mail: Euroart Tychy

Całoroczna podróż w Alpy - kalendarz planszowy A1

A jeśli nie Alpy, to może inny własny motyw. Jeśli chcą Państwo mieć własny kalendarz autorski prosimy o wysłanie do nas zapytania ofertowego z podaniem specyfikacji kalendarzy na mail: Euroart Tychy | Informacje o kalendarzu

Obraz Vincenta Van Gogha "Kwitnące gałęzie migdałowca" - notatnik


Obraz Vincenta Van Gogha "Kwitnące gałęzie migdałowca"; artysta namalował go na wieść o urodzeniu się bratanka. Malec przyszedł na świat w lutym. Drzewa migdałowców jako pierwsze zakwitają wówczas na południu Francji. Van Gogh postanowił uwiecznić właśnie tę chwilę. Na tle intensywnego błękitu nieba namalował zmrożone jeszcze gałęzie, które dopiero zaczynają się zielenić. Z pękających pąków na drzewie wyglądają płatki kwiatów. Wydaje się, że promienie słońca pieszczą je. Vincent, a za nim odbiorca patrzy na drzewo z dołu, kierując wzrok ku koronie. To jak spojrzenie ku niebiosom, dostępnym za kwiecistą bramą. Van Gogh był zadowolony ze swojego dzieła. W liście do brata opisując swoją pracę zanotował: "... ostatnie płótno - kwitnące gałęzie, które zobaczysz - jest może tym, co namalowałem najlepszego..."

Obraz jest okładką efektownego notesu Almond Blossom. Wykończają go srebrne akcenty wzmocnione folią, wytłaczane, błyszczące ozdoby i elegancka wstążka - zakładka.
Notatnik pozwala na zapis osobistych refleksji, może służyć do szkicowania lub do notowania cytatów czy wierszy.

OGRODOWO

PARKI

LEŚNE OSTĘPY

DRZEWA

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.kq1vPZcv.dpuf